افزار گستر
دوشنبه , مهر ۷ ۱۳۹۹
خانه / تونر شارژ / خرید تونر شارژ ریکو با کیفیت و قیمت مناسب

خرید تونر شارژ ریکو با کیفیت و قیمت مناسب

تونر یکی از موادی است که داخل کارتریج ریخته می شود تا عمل شارژ آن را انجام بدهد و این کارتریج نیز در دستگاه پرینتر جای می گیرد. تونر اجزای مهم دستگاه پرینتر است که از اهمیت بالایی برخوردار بوده و نقش موثری را در این زمینه ایفا می کند.

تونر در برندها و نمونه های مختلفی مانند برند ریکو وارد بازار می شود که هر کدام دارای ویژگی ها و مشخصه های مربوط به خود می باشد. جهت خرید تونر شارژ ریکو که یکی از برندهای معتبر است بهتر است به نمایندگی های آن مراجعه نمود.

بهترین مارک تونر شارژ ایرانی و وارداتی

بهترین مارک تونر شارژ ایرانی و وارداتی در بازار دارای گستردگی فراوانی است که مشتری می تواند با جستجویی در بازار این برندها را تهیه کند. بهترین مارک ها در تولید آنها از مواد اولیه اصل و درجه یک استفاده شده و دارای درجه مرغوبیت بالایی هستند.

بهترین مارک تونر شارژ ایرانی و وارداتی

پودر تونرها ۹۰ درصد آنها از پلاستیک یا همان پلیمرها است که هر چه این پودر ها یا اجزای آن ریزتر باشد کیفیت بالاتری خواهند داشت. از جمله ویژگی تونر شارژ این است که پلی استری که در این پودر وجود دارد انرژی کمتری را صرف می کند چون نقطه ذوب آن کم است در نتیجه این باعث می شود سرعت عمل چاپ بالا برد و همچنین این مواد براق بوده اند و خاصیت سمی کمتری نیز دارد.

تونرها دارای رنگ های آبی، زرد، قرمز و مشکی بوده که با ترکیب آنها می توان رنگ های جدیدی را بدست آورد و مشکی از کربن سیاه و کرئوزوت تشکیل شده و دارای استحکام و چسبندگی بالایی است.

بهترین مرکز تولیدی تونر شارژ

شرکت تولیدی تونر شارژ در بازار با استفاده از مکانیزم این صنعت و دانش نوینی که در اختیار دارد و با توجه به فرمولاسیون آن بهترین تونر را در بالاترین سطح کیفی تولید نموده و در بازارهای داخلی و خارجی عرضه می کند و با عملکرد درست خود به بهترین نحو ممکن نیاز مشتریان مختلف را تامین خواهد نمود.

بهترین مرکز تولیدی تونر شارژ

پودر تونر بخشی مهم از دستگاه های کپی و پرینتر است که از فشردگی و غلظت بالا تولید می شود و مواد تشکیل دهنده در گذشته کربن، اکسید آن و نمک بود ولی جدیدا با افزودن مواد پلیمری، پلی استر و دیگر رنگدانه ها کیفیت پرینتر را بهبود بخشیده اند و ظاهر چاپ را بسیار تمیز جلوه داده اند.
هر تولید کننده ای از فرمول مختص به خود برای تولید این تونر ها استفاده می کند و همه ی تولیدی ها دارای فرمولی یکسان نیستند به همین دلیل است که تونر تولیدی های مختلف دارای کیفیت های یکسانی نخواهد بود.

عرضه مستقیم تونر شارژ ریکو

عرضه مستقیم تونر شارژ ریکو در بازار توسط شرکت های وارد کننده و یا نمایندگی ها انجام می شود و خرید در این مراکز به دلیل قیمت های مناسبی که وجود دارد بسیار باصرفه خواهد بود. آنها تونر شارژ اورجینال را بدون واسطه و عمده در سراسر کشور عرضه نموده و دسترسی مشتریان را راحت خواهند نمود.

عرضه مستقیم تونر شارژ ریکو

انتخاب یک تونر مناسب، چاپی باکیفیت و تمیز را به همراه دارد چون تونر تامین کننده رنگ دستگاه کپی بوده است و وقتی کاغذ بر روی دستگاه قرار می گیرد این تونر است که نوشته ها را بر روی کاغذ چاپ می کند. سایز تونرهای موجود در بازار ۱۴ تا ۱۶ میکرومتر است که هر چه این سایز ریزتر باشد کیفیت چاپ بهتر خواهد بود.

تونرهای اورجینال علاوه بر طول عمر بالایی که دارد امکان شارژ مجدد آن نیز وجود دارد. برخی از دستگاه های موجود در بازار بسته به نوع مدل آنها باید از تونر مخصوص در آنها استفاده شود که باید پارامتر نامبر کارتریج را در نظر گرفته و بعد تونر را براساس آن خریداری نمود.

صادرات تونر شارژ ریکو به ترکیه

صادرات تونر ریکو به ترکیه توسط شرکت های تجاری انجام می پذیرد و آنها این محصول را وارد کشور نموده و از طریق راه های زمینی و یا هوایی آن را به ترکیه صادرات می کنند. این برند ریکو به دلیل کیفیت فوق العاده مطلوبی که دارد نظر بازارهای جهانی را به خود جلب نموده و مورد استقبال بالایی نیز قرار گرفته است.

صادراتتونر شارژ ریکو به ترکیه

صادرکننده تونر شارژ با شناختی که از بازارهای هدف و از رقبای موجود در این عرصه دارد به بازاریابی آن در بازارهای بین المللی می پردازد. بسیاری از کشورها هستند که علاوه بر اینکه خود تولید کننده تونر هستند آن را از دیگر کشورها نیز وارد می کنند تا در بازار دارای تنوع باشد.

زمانی که در بازار تونر تنوع وجود داشته باشد مشتریان حق انتخاب بالایی دارند و می توانند متناسب با بودجه و سلیقه و همچنین نوع دستگاه خود خرید کنند. همچنین پرینترهایی که از دیگر کشورها وارد می شود تونرهای آنها نیز از نوع وارداتی خواهد بود.

مرکز نمایندگی تونر شارژ در شمال کشور

در مرکز نمایندگی تونر شارژ ریکو در شمال کشور می توان این محصول را در نوع اورجینال و با کیفیت بالا بدون واسطه تهیه نمود و خرید از این مرکز اطمینان خاطر را به مشتری در مورد برند و تولید کننده آن خواهد داد. جهت دادن سفارش تونر شارژ ریکو نیز می توان به این مرکز یا سایت فروش آنها مراجعه و تعداد دلخواه و نمونه را سفارش داد. تونر شارژ شارپ نیز در اقصی نقاط کشور دارای نمایندگی فروش بدون واسطه می باشد.

مرکز نمایندگی تونر شارژ در شمال کشور

نماینده فروش تونر مرکز اصلی تعمیر و فروش برند ریکو است و به صورت تخصصی و حرفه آماده ارائه خدمات به مشتریان می باشد. این مرکز دارای متخصصین کاردان و باتجربه است که به ارائه انواع تونر و کارتریج های اورجینال می پردازد و تعهد در قبال مشتریان از مهم ترین اهداف این مجموعه می باشد.

همیشه کاربران جویان مراکزی معتبر هستند که اطمینان خاطر را به آنها بدهند و نماینده قابل اطمینان ترین این مرکز خواهد بود. این مرکز تسلط و دانش کافی را در تعمیر و فروش انواع تونر و کارتریج و پرینتر را داشته و این محصول را به صورت مستقیم و با بالاترین کیفیت ارائه می کند.

شرکت توزیع تونر شارژ ریکو در تهران

شرکت توزیع تونر شارژ ریکو در تهران فعالیت گسترده ای داشته و سعی می کند با عرضه انواع مدل ها در سراسر کشور نیاز همه ی خریداران را تامین کنند. این شرکت ها با پشتیبانی از برند مورد نظر به بازاریابی و خرید و فروش آن در سطح کشور می پردازد.

شرکت توزیع تونر شارژ ریکو در تهران

در تهران به دلیل میزان عرضه و تقاضای بالایی که وجود دارد مراکز فروش زیادی فعال هستند و هر کدام نیز به نوعی ارائه دهنده این محصول می باشند. صاحبان دستگاه های پرینتر ریکو در بازار بیشترین خریداران این تونرها بوده و سعی می کنند با خرید تونر اصل کیفیت چاپ خود را بالا برده و عمر دستگاه پرینتر را نیز افزایش بدهند.

تونر اصل تونری است که تولید کننده آن دستگاه پرینتر را تولید نموده و براساس مشخصه دستگاه تونر آن را نیز تولید و وارد بازار می کند و این تونر فابریک مشخصات آن با دستگاه همخوانی خواهد داشت.

فروش تونر شارژ نصف قیمت

فروش تونر شارژ نصف قیمت در بازار توسط مراکز عرضه کننده مستقیم انجام می شود و آنها این محصول را فقط را صورت کلی ارائه می کنند و خریداران آن نیز فقط کسانی هستند که عمده تونر را تهیه می کنند. این تونرهای عرضه شده نیز دارای برندهای مختلفی بوده و از کیفیت های بالایی برخوردار هستند.

کارایی تونر شارژ بسته به برند و کیفیت آنها فرق دارد و میزان استفاده از پرینتر نیز در میزان کارایی تاثیرگذار است و هر چه بیشتر از دستگاه کار کشیده شود زودتر عمر تونر پایان خواهد یافت و در صورت پایان عمر تونر باید کارتریج را با تونری جدید شارژ نمود.

فروش تونر شارژ نصف قیمت

وزن تونر شارژ در هر برندی فرق دارد و عمدتا این محصول در اوزان صدگرمی، نیم و یک کیلویی تا ده کیلویی وارد بازار می شود. برخی از تونر ها اصل نیستند و توسط تولیدکنندگان زیادی وارد بازار می شوند که از قیمت های بسیار کمتری برخوردار می باشند.

بازار تونر درجه یک

در بازار تونر شارژ ریکو فروشندگان زیادی فعالیت دارند که انواع نمونه های این محصول را ارائه می کنند و مراکز معتبری که در بازار هستند و اطمینان خاطر را در مورد اصل بودن آن به مشتری خواهند داد. در این مرکز به دلیل عرضه بالا و رقابتی که بین فروشندگان آن است قیمت ها نیز مناسب خواهد بود.

در مرکز فروش تونر در بازار می توان برندهای مختلفی را مشاهده نمود که هر یک از مارک های ایرانی و خارجی بوده و هر نمونه از آن نیز دارای کیفیت های مختلفی بوده و خریداران خاص خود را دارد. فروشندگان آن نیز عرضه کننده با واسطه و بدون واسطه هستند.

در انتخاب یک تونر خوب باید دقت کاملی نمود چون کیفیت چاپ به درصد و نوع چسبندگی تونر بستگی دارد لذا میزان حرارت دستگاه باید با میزان چسبندگی تونر هماهنگ باشد چون در غیر این صورت موجب خرابی دستگاه خواهد شد. یک تونر درجه یک باصرفه بوده و عمر بالایی دارد و با آن می توان برگه های زیادی را چاپ نمود.

قیمت تونر ریکو در بازار اروپا

قیمت تونر شارژ ریکو در بازار اروپا بسته به عوامل مختلفی فرق دارد و کشوری که این تونر را با کمترین مساحت و بدون واسطه و با کمترین هزینه حمل و نقل، وارد نموده توانسته آن را با قیمت های کمتری در بازار خودش عرضه کند. مثلا کشور وارد کننده اگر کشور همسایه ی طرفی که فروشنده است باشد کم هزینه تر خواهد توانست تونر را خریداری کند.

بازار تونر درجه یک

همچنین علاوه بر آن هزینه های صادراتی و مجوزات گمرکی و میزان ارزش دلار در هر کشور نیز بر نرخ تونر وارداتی تاثیر گذار خواهد بود. تونر ارزان قیمت را در صورتی می توان تهیه نمود که بدون واسطه و عمده خریداری شود.

تونر ریکو در مدل های مختلفی وارد بازار می شود که هر مدلی دارای مشخصه مربوط به خود بوده و دارای نرخ های مختلفی خواهد بود. به صورت کلی در این عرصه بین کیفیت و قیمت رابطه مستقیمی وجود دارد و هر چه کیفیت تونر بالاتر باشد دارای نرخ بیشتری است.

میزان سود تجارت در حوزه تونر شارژ

میزان سود تجارت تونر شارژ ریکو برای تاجر بسیار زیاد است و همین سود خوبی که در این عرصه وجود دارد توجه بازرگانان را به خود جلب نموده و آنها را در این عرصه سوق داده است. همچنین شرکت وارداتی تونر در کشور نیز به وفور وجود دارد و به واردات این محصول مشغول می باشد.

میزان سود تجارت در حوزه تونر شارژ

در بازارهای داخلی انواع برندهای ایرانی و خارجی مشاهده می شود که نمونه های خارجی دارای نرخ های بیشتری است و پرینتر های خارجی تونر هایی که در آنها استفاده می شود نیز وارداتی و اورجینال است و همراه با کارتریج آن به فروش می رسد و تونرهای غیر اورجینال در بسته بندی ها در اوزان مختلف عرضه می شود.

تونر شارژ یکی از مهم ترین تجهیزات در عرصه چاپ است و خریدارانی در طیف های گسترده ای در کل دنیا دارد و همه ی ادارات، سازمان ها، ارگان ها، شرکت ها، دفاتر اداری، مدارس، دانشگاه ها، کافی نت ها و… از خریداران این محصول هستند.

خرید تونر شارژ ریکو اصل

جهت خرید تونر شارژ ریکو اصل باید به نکات زیر قبل از خرید توجه نمود.

  • تونری که در داخل کارتریج ریخته می شود دارای طول عمر مشخص است و هر چه این تونر اصل باشد عمر آن بیشتر خواهد بود.
  • در بازار انواع کارتریج اصل، سازگار، کارتریج شارژ مجدد و بازتولید وجود دارد که برای خرید تونر باید به نوع کارتریج توجه نمود و مطابق با نمونه و مدل آن تونر را خریداری نمود.
  • مشتری باید توجه داشته باشد اگر به علت شغل خود استفاده های زیادی از دستگاه پرینتر می برد و مدام با این دستگاه کار می کند باید حتما نوع تونر اورجینال آن را خریداری کند.
  • تونر باید با دستگاه پرینتر و یا با کارتریج سازگاری داشته باشد.
  • در حین خرید باید به گارانتی تونر توجه نمود.
  • بهتر است از برندهای متفرقه تونر را خریداری ننمود و قبل از خرید نیز بهتر است اطلاعات کاملی را در مورد این تونرها کسب نمود.

خرید تونر شارژ ریکو اصل

مرجع تخصصی برند های تونر

مرجع تخصصی برندهای تونر در بازار به صورت حرفه ای در این عرصه فعالیت دارد و نمونه های مختلفی را ارائه می کند و در این مراکز می توان انواع تونر شارژ درجه یک را خریداری نمود. همچنین آنها از جمله کارشناسان تخصصی در این زمینه هستند و اطلاعات کامل و راهنمایی های لازمه را در اختیار مشتریان قرار می دهند.

خرید تونر شارژ ریکو

در این مرکز تونر اصل و اورجینال با گارانتی فروش تونر عرضه می شود و مشتریانی که جویای مراکز معتبر هستند می توانند به آنها مراجعه کنند. همچنین آنها با سایت های فروشی که در اختیار دارند جهت دسترسی راحت خریداران و رفاه حال آنها تونر را به صورت آنلاین نیز ارائه می کنند.

تونر در بازار در انواع برند ارائه می شود که تمام برندهای خارجی اصل را می توان در این مرکز مشاهده نمود که همه دارای کیفیت درجه یک و مرغوبی بوده اند و مورد استقبال زیادی نیز از سوی مشتریان قرار گرفته اند.

راه های ارتباطی با ما:
واحد فروش: 09127198650
آدرس صفحه: AfzarGostar@
آدرس کانال: AfzarGostar@

پاسخی بگذارید

تماس با واحد فروش: 09127198650