افزار گستر
دوشنبه , مهر ۷ ۱۳۹۹
خانه / کارتریج پرینتر / خرید عمده کارتریج پرینتر درجه یک ارزان

خرید عمده کارتریج پرینتر درجه یک ارزان

یکی از مهمترین قطعات پرینترها کارتریج آن است، در بسیاری از ادارات و نهادها تعداد زیادی پرینتر وجود دارند که آن ها نیاز به کارتریج پرینتر ارزان و البته با کیفیت دارند، در این میان انواع مختلفی از این محصول وجود دارند که در برندها و مدل های مختلفی وجود دارند، ادارات و نهادهای مختلف چون خرید عمده کارتریج پرینتر را در دستور کار خود قرار می دهند باید نهایت دقت را در خرید بهترین نوع این محصول، بکار گیرند.

خرید عمده کارتریج پرینتر درجه یک ارزان

شرکت واردات و صادرات کارتریج پرینتر در سراسر کشور

به علت استفاده زیاد از کارتریج های پرینتر واردات گسترده ایی در این حوزه انجام می گیرد که عمدتا از کشورهای چین و امارات است. تعدادی شرکت در حوزه واردات کارتریج پرینتر درجه یک نقش دارند و سعی می کنند بهترین نوع این محصولات را وارد کنند.

اما بسیاری از محصولات عمدتا دارای کیفیت پایینی می باشند و بر روی آن ها در هنگام واردات برچسب های شرکت های معتبر را هک می کنند، بنابراین در خرید این محصولات نهایت دقت را به کار گیرید. این واردات، تولیدات داخلی را نیز تحت الشعاع خود قرار داده است و باعث شده تولیدات داخلی کمتر شود.

شرکت واردات و صادرات کارتریج پرینتر در سراسر کشور

ایران نیز در این صنعت نقش دارد اما بیشتر محصولات تولیدی به صورت مونتاژی هستند و قطعات آن ها از خارج کشور وارد می شوند. کارتریج پرینتر ایرانی که به صورت مونتاژی تولید می شوند با کیفیت تر از نمونه های وارداتی از چین و امارات هستند و قیمت مناسب تری نیز نسبت به نمونه های وارداتی دارند.

این تولیدات اگرچه بالا نیست اما در صورت جلوگیری از واردات کارتریج های خارجی می توانیم نیاز داخلی را به صورت کامل رفع نماییم و حای بخش زیادی از این تولیدات را صادر کنیم.

بهترین مارک کارتریج پرینتر در بازار

بازار خرید کارتریج به علت استفاده زیاد از پرینترها در سطح کشور از رونق خوبی برخوردار است، اما در همین بازار انواع محصولات اصل، طرح و تقلبی وجود دارند.

در بازار بهترین کارتریج پرینتر اصل وجود دارد که مونتاژ داخل کشور است و از بهترین قطعات خارجی در آن استفاده شده است، همچنین تا حدی شاهد محصولات با کیفیت از کشورهای صاحب نام نیز هستیم.

همیشه سعی کنید بهترین کارتریج پرینتر در بازار را خریداری کنید، شاید قیمت آن بالا باشد اما از آسیب رسیدن به دستگاه جلوگیری می شود و می توانیم کیفیت چاپ بر روی کاغذ را بالا ببریم و بازدهی بهتری داشته باشیم.

مارک های کشور چین و امارات عمدتا دارای کیفیت پایینی هستند پس در خرید خود سعی کنید از محصولات با کیفیت داخلی و یا محصولات وارداتی کشورهای صاحب نام استفاده کنید.

در هنگام خرید اگر به محصولاتی برخورد کردید که دارای قیمت پایینی هستند حتما شک کنید، زیرا محصولات با کیفیت دارای قیمت بالایی هستند و برخی افراد سودجو محصولات تقلبی را به عنوان جنس اصل و درجه یک به مشتریان با قیمت کمتری می فروشند، البته برخی دیگر همین محصولات رت با قیمت جنس اصل نیز به فروش می رسانند.

بهترین مارک کارتریج پرینتر در بازار

این افراد بیشترین فروش محصولات تقلبی خود را به شرکت ها و ادارات مختلف که نیاز عمده دارند می فروشند و از این طریق سود خوبی به جیب میزنند لذا در هنگام خرید به نشانه های اصل بودن محصول دقت کنید.

البته اگر میخواهید دفتر و ادارات خود را به پرینتر مجهز کنید و قصد دارید هزینه کمتری را صرف کنید بهتر است از کارتریج های طرح برای آنها استفاده کنید زیرا این محصول دارای کیفیت نسبی خوبی است و تقریبا مشابه نمونه اورجینال است و هزینه کمتری نیز نسبت به نمونه اورجینال دارد.

علاوه بر این موضوع بسیاری از شرکت ها و تولیدی های کوچک اقدام به ساخت محصولات طرح می کنند که با خرید محصولات آن ها، حمایت از آنها بیشتر شده و در آینده محصولات با کیفیت تری را تولید خواهند کرد.

همچنین برای تشخیص بهترین نوع این محصول بهتر است به وزن استاندارد کارتریج دقت شود، همچنین می توان به صورت آنلاین و با استفاده از برچسب های هک شده بر روی محصول، استعلام محصول را گرفته و از اصل بودن یا تقلبی بودن آن اطلاع پیدا کرد. متاسفانه کارتریج های تقلبی حتی ممکن است درون دستگاه منفجر شوند و آسیب جدی را بر روی دستگاه به جای بگذارند.

مدیریت تولید کارتریج پرینتر

مدیریت تولید این محصول نقش زیادی برای به دست گرفتن بازار داخلی کشور دارد. متاسفانه واردات نمونه های خارجی بی کیفیت در حجم وسیعی صورت می گیرد، با جلوگیری از ورود بی رویه این محصول و به جای آن واردات قطعات خارجی با کیفیت می توان محصولات مونتاژی با کیفیتی را تولید و به بازار عرضه کرد.

خرید عمده کارتریج پرینتر

برخی از تولید کنندگان داخلی مجوز تولید این محصول را در حجم زیاد دارند اما به دلیل واردات تعداد کمی از نمونه های داخلی تولید و به فروش می رسد.

به عنوان مثال یک تولید کننده داخلی مجوز فروش سیصد هزار کارتریج را دارد اما فقط هزار نمونه را تولید و به فروش می رساند، بنابراین مدیریت تولید نقش مهمی در بازار دارد.

قیمت کارتریج پرینتر وارداتی در ارومیه

در بازار ارومیه کارتریج پرینترهای وارداتی در برندها و انواع مختلفی وجود دارند. قیمت این محصولات با توجه به برندهای تولیدی متفاوت می باشد. قیمت نمونه های اورجینال و بالاتر از قیمت کارتریج پرینتر دست دوم و طرح می باشد.

محصولات و نمونه های داخلی درجه یک نیز در بازار ارومیه موجود می باشند که علارغم کیفیت خوب با قیمت مناسبی نیز به فروش می رسند، ضمن اینکه این کالا ضمانت پس از فروش نیز دارد.

فروش کارتریج پرینتر اورجینال

عرضه بدون واسطه کارتریج پرینتر

تعدادی از شرکت های داخلی تامین کننده کارتریج پرینتر با بهره گیری از بهترین قطعات وارداتی و با تیمی مجرب اقدام به تولید انواع کارتریج می کنند و بدون واسطه و به صورت مستقیم آن ها را در بازار به فروش می رسانند.

همین عرضه مستقیم و بدون واسطه باعث شده است قیمت نهایی این محصول پایین بیاید و هزینه اضافی به مشتری تحمیل نشود. عرضه کننده کارتریج در بازار انواع محصولات لیزری و جوهری را تولید و پخش می کند.

فروش کارتریج پرینتر اورجینال

بهتر است درباره کارتریج این را بدانید که به صورت های مختلفی ساخته می شوند. کارتریج اورجینال به محصولی می گویند که توسط همان شرکت تولید کننده پرینترها، تولید می شود و از کیفیت خوبی برخوردار است.

در بازار داخلی این کارتریج ها توسط همان شرکت هایی که پرینتر را مونتاژ می کنند، تولید می شود و با کیفیت مناسبی در اختیار خریداران قرار می گیرند، قیمت فروش کارتریج پرینتر اورجینال بسیار بالاتر از محصولات تقلبی و طرح است.

بازار خرید انواع کارتریج درجه یک ارزان

کاربرد کارتریج پرینتر در چاپ بر روی کاغذ می باشد اما این محصول به صورت جوهری و لیزری ایرانی در بازار با قیمت ارزان به فروش می رسد. محصول جوهری با استفاده از جوهر اقدام به پرینت می کند و ماده اولیه آن برای پرینت کردن جوهر مایع است اما کارتریج لیزری با استفاده از لیزر پودر رنگ یا همان رنگ جامد را برای پرینت کردن به کار می گیرد. شما برای خرید نمونه درجه یک به بازار و نمایندگی های فروش مراجعه کنید.

خرید کارتریج پرینتر نصف قیمت

کارتریج های پرینتر با قیمت های گوناگونی به فروش می رسند، نرخ خرید کارتریج های لیزری بسیار بالاتر از نمونه جوهری آن است. اما حراجی کارتریج، توسط بسیاری از تولیدکنندگان و وارد کنندگان در طول سال انجام می گیرد و مشتریان می توانند این محصولات را با قیمت پایین خریداری کنند.

خرید کارتریج پرینتر نصف قیمت

ضمن اینکه برخی از تولید کنندگان علاوه بر محصولات اورجینال، اقدام به تولید انواع محصولات عمومی، طرح، باز تولید، دوباره پر شده و بازیافتی می کنند که کیفیت پایین تری نسبت به نمونه اورجینال دارند و گاها تا نصف قیمت نیز ارزان تر به فروش می رسند.

اگر می خواهیم کارتریج پرینتر باکیفیتی داشته باشیم باید تا حد امکان نمونه های اورجینال را خریداری کنیم و در صورت نداشتن بودجه کافی اقدام به خرید نمونه های طرح اورجینال که با کیفیت هستند کنیم، معایب کارتریج های اورجینال از دیگر نمونه ها کم تر است.

سفارش کارتریج درجه یک صادراتی

چند شرکت داخلی در کشورمان اقدام به تولید انواع کارتریج لیزری و جوهری می کنند، خریداران می توانند بر اساس بودجه خود، محصول مورد نیازشان را خریداری و سفارش دهند.

شرکت های داخلی و یا خارجی با روش های مختلفی این کار را انجام می دهند که هر روش دارای مزایا و معایب خاص خود است.

سفارش کارتریج درجه یک صادراتی

در زیر چند روش تولید کارتریج ها را با هم بررسی خواهیم کرد، اگر می خواهید چنین وسیله ایی را خریداری کنید بهتر است در مورد مدل های آنها اطلاعاتی به دست آورید که در زیر به آن ها اشاره می کنیم:

  • کارتریج های اورجینال

این محصولات به وسیله همان شرکت اصلی تولید کننده پرینتر و دستگاه تولید می شود و اجازه کپی برداری و ساخت از روی محصولاتش را به شرکت های دیگر نمی دهد، محصولات اورجینال با کیفیت ترین نمونه های موجود در بازار هستند که قیمت بالاتری نسبت به سایر نمونه ها دارند.

  • کارتریج های عمومی و سازگار

این محصولات مشابه نمونه های اورجینال هستند اما توسط شرکت های دیگر به صورت عمومی تولید می شوند و از نظر کیفیت نیز مشابه نمونه های با کیفیت هستند، این محصولات تحت عنوان برندهای مختلف تولید و به بازار عرضه می شوند.

  • کارتریج های بازسازی شده

این محصولات تحت تعمیر قرار می گیرند و تمامی قطعات معیوب آنها جدا می شود و قطعات نو جایگزین می شود و سپس در بازار برای استفاده مشتریان عرضه می شود.

  • کارتریج های دوباره پر شده

این محصول همان طور که از اسم آن پیدا است، همان محصول دست دوم می باشد ولی درون آن را با مواد جدید پر می کنند، قیمت این مدل از سایر مدل ها پایین تر می باشد و طبیعی است که دارای کیفیت پایین تری نیز می باشد.

  • کارتریج های بازیافت شده

این محصول بدون نیاز به تولید دوباره و تنها با استفاده از به کارگیری قطعات دست دوم در محصول معیوب شده اقدام به بازسازی آن می کنند.

خرید عمده کارتریج پرینتر

در کشور از نمونه های اول که درجه یک و اورجینال هستند نیز تولید می شود که قابلیت صادرات نیز دارند، بنابراین میتوانیم بهترین محصولات صادراتی را با توجه به نیازمان در حجم دلخواه خریداری کنیم، ضمن اینکه نمونه های با کیفیت خارجی نیز در بازار وجود دارند.

معایب استفاده از کارتریج پرینتر دست دوم

بسیاری از افراد و حتی ادارات مختلف در هنگام خرید گروهی کارتریج ترجیح می دهند هزینه کمی را صرف خرید این محصول کنند بنابراین بیشتر محصولات دست دوم و طرح را خریداری می کنند چون قیمت پایین تری دارند. یک کارتریج پرینتر دست دوم که عمرش تمام شده باشد ممکن است سبب ایجاد مشکل در سایر قطعات پرینتر نیز بشود.

خرید عمده کارتریج پرینتر

اگر این کارتریج رنگ از آن به درون دستگاه بریزد هم باعث خرابی دستگاه می شود و هم می تواند برای خود ما مضر باشد. همچنین محصول دست دو در چاپ دچار مشکل می شود و به خوبی رنگ را به کاغذ منتقل نمی کند. این دلایل تنها برخی از معایب کارتریج های دسته دو و معیوب است بنابراین همواره سعی کنید از نمونه های نو و با کیفیت استفاده کنید.

مرکز تهیه بهترین کارتریج در شیراز

خریداران در استان فارس و شهرستان شیراز می توانند با خیال راحت بهترین محصولات و لوازم پرینتر را با خیال راحت از مراکز فروش انواع دستگاه های کپی و ماشین های کامپیوتری، با قیمت مناسب تهیه نمایند.

در هنگام خرید کارتریج در بازار شیراز نسبت به اصل بودن محصول اطمینان حاصل کنید. تشخیص کارتریج اصل کار چندان راحتی نیست چون بسیاری از فروشندگان متاسفانه محصولات بی کیفیت چینی را وارد می کنند و سپس علائم و برند شرکت های صاحب نام را بر روی آنها می چسبانند.

مرکز تهیه بهترین کارتریج در شیراز

شرکت های معتبر تولید این محصولات لوگو و لیبل های خود را به صورت کاملا حرفه ایی بر روی بسته بندی هک می کنند تا امکان کپی برداری از آن خیلی سخت باشد، بنابراین به نشانه ها و علائم روی بسته بندی و خود محصول دقت کنید. کارتریج های با کیفیت در بازار با سرعت بالایی اقدام به پرینت کاغذ می کنند ولی محصولات بی کیفیت سرعت کمتری دارند.

نمونه های اصل و اورجینال از نظر کیفیت چاپ و رنگ، دارای کیفیت بالایی هستند اما نمونه های بدل به صورت کمرنگ و نامناسب این کار را انجام می دهند. ضمنا شما می توانید با گرفتن ضمانت خرید کارتریج در بازار شیراز از خدمات پس از فروش این محصول برخوردار شوید تا اگر مشکلی برای محصولتان پیش بیاید حتی بتوانید آن را مرجوع کنید و یک نمونه دیگر را دریافت کنید.

فروشنده کارتریج پرینتر اورجینال

تعدادی شرکت توزیع کارتریج در کشور اقدام به ساخت و مونتاژ بهترین نمونه های اورجینال می کنند، این کارتریج ها قابلیت چاپ تعداد بیشتری کاغذ را نسبت به نمونه های دیگر دارند و به همین دلیل برای استفاده مناسب هستند و در وقت ما برای پرینت کردن صرفه جویی می شود.

همچنین فروشنده کارتریج پرینتر اورجینال به این دلیل که خود پرینترها و دستگاه های کپی را نیز تولید می کند با بهترین کیفیت نمونه های مناسب را برای این دستگاه ها تولید می کند.

خرید عمده کارتریج پرینتر

راه های ارتباطی با ما:
واحد فروش: 09127198650
آدرس صفحه: AfzarGostar@
آدرس کانال: AfzarGostar@

پاسخی بگذارید

تماس با واحد فروش: 09127198650