افزار گستر
دوشنبه , مهر ۷ ۱۳۹۹
خانه / تونر وی جی ریکو / فروش ویژه تونر وی جی ریکو عمده

فروش ویژه تونر وی جی ریکو عمده

خرید و پخش تونر وی جی ریکو عمده از طریق وب سایت شرکت افزار گستر امکان پذیر می باشد. شما می توانید تونر وی جی ریکو عمده را در وزن و بسته بندی دلخواه خود سفارش داده و آن را در کوتاه ترین زمان سفارش خرید خود را در سراسر کشور دریافت نمایید.

جهت خرید و سفارش محصولات برند وی جی و دریافت آخرین تغییرات قیمت می توانید با واحد فروش ما تماس حاصل فرمایید.

مدل های مختلف تونر وی جی ریکو

تونرهای وی جی ریکو ساخته شده از بهترین و معتبرترین کمپانی های کشور ژاپن می باشند و در ایران به دلیل کیفیت بالا خود، از استقبال و فروش بالایی در بین تمامی برندهای تونر برخوردار است.

تونرهای وی جی ریکو در ۳ نوع بسته بندی:

  1. بطری
  2. کارتریج
  3. پاکتی(ساندیسی)

به فروش می رسد که با توجه به نوع سلیقه و نظر مشتریان گرامی هر کدام فروش ویژه ای برخوردار است.

این تونر یونیورسال با کیفیت بوده و میزان چاپ بالایی برخوردار است و میزان ضایعات دهی آن کمتر از تونرهای مشابه در بازار می باشد.

تونر وی جی ریکو عمده

نحوه تعویض تونر وی جی ریکو

خوشبختانه در طراحی و بسته بندی تونر ریکو VG سهولت کار و تخلیه تونر توسط اپراتور دستگاه در نظر گرفته شده است و به ۳ روش: بطری، کارتریج و پاکتی عرضه گردیده اند.

کافیست زمانی که دستگاه پیغام جایگزین نمودن تونر را نمایش داد کارتریج تونر خالی شده را از دستگاه بیرون آورده. اگر کارتریج تونر خریداری کرده باشید به سرعت با کارتریج تونر در سبز وی جی ریکو جایگزین می نمایید.

اگر بطری یا پاکتی ریکو وی جی را خریداری نموده باشید لازم است پودر تونر را ابتدا امر به خوبی تکان داده و سپس در کارتریج تونر دستگاه تخلیه نمایید. به یاد داشته باشید که پودر تونر با چشمان و پوست شما در تماس نباشد.

تونر وی جی ریکو عمده

باز کردن درست تونر وی جی

نکته ای که حائز اهمیت می باشد این است که در باز کردن تونر پاکتی وی جی ریکو و تخلیه آن در درون دستگاه حتما دقت لازم را انجام دهید زیرا تونر حالتی سیال مانند دارد و زمانی که تکان داده می شود حالتی جاری و روان پیدا کرده و اگر دقت و توجه لازم را نداشته باشید ممکن است فضای محیط کاری تان را سیاه و پر از ذرات تونر گردد که باعث دردسر برایتان می گردد.

توصیه میگردد تونر را در محل و فضای باز خالی نمایید که اگر باعث پاشیده شدن ذرات تونر در اطراف شد قابلیت شست و شو را به راحتی برایتان داشته باشد. توضیحی دیگر اینکه می توانید جهت تخلیه تونر از شئ قیف مانند استوانه ای شکل استفاده نمایید.

مرکز عرضه تونر وی جی ریکو عمده

شما می توانید جهت خرید تونر وی جی ریکو به صورت عمده یا خرده در بسته بندی های متنوع با واحد فروش ما تماس گرفته و سفارش خود را ثبت نمایید.

ارسال تمامی سفارش های شما عزیزان به سراسر کشور با مناسب ترین قیمت در ایران و تهران میسر می باشد. با ما همراه باشید.

تونر وی جی ریکو عمده

راه های ارتباطی با ما:
واحد فروش: 09127198650
آدرس صفحه: AfzarGostar@
آدرس کانال: AfzarGostar@
تماس با واحد فروش: 09127198650